SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 792 740 €
(16 755 € / m²)
Prodaja
4
2+
107 m²
Route de Chancy, Onex

spalnica4
površina107 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Retrouvez davantage d'informations sur le site dédié : https://serelis-naef.ch/Situé au sein d'un quartier calme et résidentiel de la commune d'Onex, ...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Route de Chancy, Onex
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Naef Immobilier Genève

Podobni oglasi