SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 570 051 €
(13 306 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
118 m²
Hohlweg, Oberwil

spalnicaatypical
površina118 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Projekthomepage: www.im-rebgarten.comIn der Basler Vorortgemeinde Oberwil entsteht an bester Lage das neuste Projekt aus dem Hause making spaces in Ko...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Hohlweg, Oberwil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Making Spaces AG

Podobni oglasi