SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 258 593 €
(9 989 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
126 m²
Bachmattstrasse, Oberwil-Lieli

spalnicaatypical
površina126 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Charmante Etagenwohnung mit Weitsicht in Oberwil-LieliDiese charmante Etagenwohnung überzeugt durch grosszügige Platzverhältnisse, helle Räume, attrak...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 52 dni

Lokacija

Bachmattstrasse, Oberwil-Lieli
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HEER Real Estate AG

Podobni oglasi