SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
703 629 €
(4 819 € / m²)
Prodaja
6+
2+
146 m²
Weiermattstrasse, Obergösgen

spalnica6+
površina146 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

146 m² Wohnfläche – ideal für Familien, die Platz und Komfort liebenWillkommen in Ihrem neuen Zuhause! Diese lichtdurchflutete 5.5-Zimmer-Wohnung in e...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Weiermattstrasse, Obergösgen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Homevisit GmbH

Podobni oglasi