SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 341 085 €
(10 316 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
130 m²
Wilmatt, Oberdorf (NW)

spalnicaatypical
površina130 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

An ruhiger und dennoch zentraler Lage in Oberdorf NW erwartet Sie diese gepflegte 3.5-Zimmer-Eigentumswohnung im 2. Obergeschoss.Die Wohnung überzeugt...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Wilmatt, Oberdorf (NW)
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

von Holzen Immobilien AG

Podobni oglasi