SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 034 451 €
(13 297 € / m²)
Prodaja
6+
1
153 m²
Chemin du Lignolet, Nyon

spalnica6+
površina153 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Idéalement situé dans le centre ville de Nyon, cet appartement est à deux pas des écoles, commodités et des transports publics.Il se trouve au dernier...

Ostalo
Starost oglasa: 487 dni
Posodobljeno: 487 dni

Lokacija

Chemin du Lignolet, Nyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cofimo

Podobni oglasi