SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
694 372 €
(5 935 € / m²)
Prodaja
4
1
117 m²
Le Moulin, Noble-Contrée

spalnica4
površina117 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Magnifique Appartement avec Vue à VenthôneLaissez-vous séduire par ce magnifique appartement de 4 pièces, situé au 2? et dernier étage d'un immeuble i...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Le Moulin, Noble-Contrée
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Neho

Podobni oglasi