SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
327 376 €
(7 440 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
44 m²
Route de Sierre, Noble-Contrée

spalnicaatypical
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVITE VALIMMOBILIERDans une maison de village reconditionnée entièrement, comprenant 2 appartements en duplex, totalement indépendants.Rénovatio...

Ostalo
Starost oglasa: 80 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Route de Sierre, Noble-Contrée
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Valimmobilier

Podobni oglasi