SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 115 591 €
(11 996 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
93 m²
Rue de Neuchâtel, Neuchâtel

spalnicaatypical
površina93 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Située dans un quartier résidentiel calme et agréable de Peseux, à proximité immédiate de toutes les commodités, la résidence LES CARRELS séduit par s...

Ostalo
Starost oglasa: 45 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue de Neuchâtel, Neuchâtel
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Arnaud & Zbinden Sàrl

Podobni oglasi