SUPA24
649 297 €
(6 982 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
93 m²
Hauptstrasse, Muhen

spalnicaatypical
površina93 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Eigentumswohnungen an verkehrsgünstiger Lage - voll vermietetIm gleichen Haus stehen zwei übereinanderliegende, vermietete Eigentumswohnungen zum Verk...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Hauptstrasse, Muhen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

UrbanHome

Podobni oglasi