SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 005 431 €
(8 379 € / m²)
Prodaja
6+
1
120 m²
Rütihofstrasse, Muhen

spalnica6+
površina120 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Helle Attikawohnung mit Dachterrasse, Cheminée & CharmeDiese exklusive 5.5 Zimmer Attika Maisonette Wohnung mit 120 m2 Nettowohnfläche befindet sich i...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaKaminLočeni wcKadTuš kabinaOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaPralni stroj

Ostalo
Starost oglasa: 84 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rütihofstrasse, Muhen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Neho

Podobni oglasi