SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
968 431 €
(11 131 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
87 m²
Stooshorn, Morschach

spalnicaatypical
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

An privilegierter Panoramalage, wo sich der alpine Charme mit modernem Wohnluxus auf höchstem Niveau vereint.
Diese exklusive Wohnung überzeugt mit ei...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Stooshorn, Morschach
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ImmoSky AG - Dübendorf

Podobni oglasi