SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 475 412 €
(11 898 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
124 m²
Rue des Uttins, Morges

spalnicaatypical
površina124 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Idéalement situé dans un très agréable quartier résidentiel calme et recherché, ce magnifique appartement bénéficie d'un emplacement privilégié à quel...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue des Uttins, Morges
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nideal Immobilier

Podobni oglasi