Seznam ponudb
13
13
13
1 761 527 €
(12 148 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
145 m²
Chemin d'Orjuz, Morges
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
145 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
OMNIA Immobilier vous présente en exclusivité
Au sein de la prestigieuse Résidence de la Côte à Morges, ce spacieux appartement de 4.5 pièces bénéf...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Bazen
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
36 dni
Posodobljeno:
36 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Chemin d'Orjuz, Morges
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.