SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
972 042 €
(13 886 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
70 m²
Route de Plan-Chailly, Montreux

spalnicaatypical
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Appartement 3.5 pièces avec grand balcon et vue panoramique sur le lacSitué dans une résidence récente à Chailly/Montreux alliant modernité et confort...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Route de Plan-Chailly, Montreux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Maillard Immobilier SA

Podobni oglasi