SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
927 263 €
(6 920 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
134 m²
Rue du Closillon, Monthey

spalnicaatypical
površina134 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Idéalement situé dans le secteur de sous gare de Monthey, cette nouvelle promotion à taille humaine propose 14 appartements alliant confort moderne, p...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue du Closillon, Monthey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

G-immobilier Sàrl

Podobni oglasi