SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 079 410 €
(8 635 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
125 m²
Via Mezzaro, Minusio

spalnicaatypical
površina125 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

La nuova RESIDENZA VIA MEZZARO 17, che verrà edificata nel cuore di Minusio, offre un connubio perfetto tra lusso, comodità e tranquillità. La posizio...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Via Mezzaro, Minusio
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immobiliare Ascolux Sagl

Podobni oglasi