SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
310 739 €
(4 932 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Via Francesco Borromini, Mendrisio

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Appartamento 3 locali a Mendrisio, in una posizione ideale per la messa a reddito, grazie alla vicinanza a liceo, università, mezzi pubblici e servizi...

Ostalo
Starost oglasa: 162 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Via Francesco Borromini, Mendrisio
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

House & Trade SA

Podobni oglasi