SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
326 407 €
(6 159 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
53 m²
Route du Chablais, Massongex

spalnicaatypical
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

À vendre : Appartement 2.5 pièces au dernier étage de la Tour de Massongex – Opportunité rare pour investisseursSitué au sommet de la Tour de Massonge...

Ostalo
Starost oglasa: 71 dni
Posodobljeno: 71 dni

Lokacija

Route du Chablais, Massongex
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

G-Diffusion Sàrl

Podobni oglasi