SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 001 248 €
(6 181 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
162 m²
Martigny

spalnicaatypical
površina162 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Nouvelle promotion au centre-ville de Martigny au plus proche des commodités.

L'emplacement vous permettra de profiter de la verdure aux alentours ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorLočeni wcHodnikNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Martigny
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Comptoir Immobilier Sierre

Podobni oglasi