SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 411 547 €
(6 218 € / m²)
Prodaja
6+
1
227 m²
Rue du Léman, Martigny

spalnica6+
površina227 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce magnifique 5.5 pièces situé dans le quartier recherché de la Fusion à Martigny. Construit en 2010, il offre des finitions haut de gamme e...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue du Léman, Martigny
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ARC Communities

Podobni oglasi