SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
223 984 €
(5 600 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
40 m²
Route du Col des Planches, Martigny

spalnicaatypical
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Pour amoureux de la nature Entouré des Mélèzes, Joli studio en attique entièrement rénové en 2022. Situé dans la commune du Val de Bagnes, au col de...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Route du Col des Planches, Martigny
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SASimmo SA

Podobni oglasi