SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
586 424 €
(5 864 € / m²)
Prodaja
5
1
100 m²
Rue des Ecoles, Martigny

spalnica5
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

OMNIA Immobilier bietet Ihnen diese geräumige 5-Zimmer-Wohnung im Herzen von Martigny an. Stock einer Residenz mit Aufzug gelegen, bietet diese Wohnun...

Ostalo
Starost oglasa: 70 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Rue des Ecoles, Martigny
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Omnia Martigny

Podobni oglasi