SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
747 265 €
(7 326 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
102 m²
Hardernstrasse, Lyss

spalnicaatypical
površina102 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Beschreibung:Diese grosszügige 4.5-Zimmer-Eigentumswohnung im 2. Obergeschoss eines gepflegten Mehrfamilienhauses (Baujahr 2000) überzeugt durch ihre ...

Ostalo
Starost oglasa: 83 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Hardernstrasse, Lyss
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Awila Immobilien L&W GmbH

Podobni oglasi