SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
981 752 €
(9 818 € / m²)
Prodaja
4
1
100 m²
Oberseeburghalde, Luzern

spalnica4
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Hinweis: Diese Immobilie wird zum Tausch angeboten (und ist kein Fake-Inserat)Aus Gründen der Vertraulichkeit verwenden wir in öffentlichen Inseraten ...

Ostalo
Starost oglasa: 54 dni
Posodobljeno: 54 dni

Lokacija

Oberseeburghalde, Luzern
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

hoyou AG

Podobni oglasi