SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 356 859 €
(14 054 € / m²)
Prodaja
6+
1
310 m²
Route de Savuit, Lutry

spalnica6+
površina310 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVITÉSitué dans un environnement résidentiel calme et verdoyant, à proximité immédiate de Lutry, ce bien s'inscrit dans un cadre privilégié entr...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Route de Savuit, Lutry
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES | Lausanne & Region

Podobni oglasi