SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 026 988 €
(13 335 € / m²)
Prodaja
6+
2+
152 m²
Route de Savuit, Lutry

spalnica6+
površina152 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

LutryD'une surface habitable d'environ 140 m², il se distingue par son agencement pratique et fonctionnel, séparant harmonieusement les espaces de vie...

Ostalo
Starost oglasa: 33 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Route de Savuit, Lutry
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immo-Consulting SA

Podobni oglasi