SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 716 179 €
(14 525 € / m²)
Prodaja
6+
2+
187 m²
Route de la Conversion, Lutry

spalnica6+
površina187 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Nouvelle Promotion CASALAGO à Lutry, vivez l'exception au coeur du Lavaux PERMIS EN FORCE , lancement du chantier en novembre 2025.Ne manquez pas l'op...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorNaravna svetlobaLeseni tramoviPo prenoviModeren slogRazgledNadstropjeKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 263 dni
Posodobljeno: 32 dni

Lokacija

Route de la Conversion, Lutry
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CYDONIA SA

Podobni oglasi