SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
926 766 €
(10 074 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
92 m²
Bündtenstrasse, Lupsingen

spalnicaatypical
površina92 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Sind Sie auf der Suche nach einem komfortablen und modernen Zuhause an idyllischer Lage? Dann ist dieses interessante Neubauprojekt genau das Richtige...

Ostalo
Starost oglasa: 48 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Bündtenstrasse, Lupsingen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IMMO FAMILY AG

Podobni oglasi