SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
633 768 €
(7 202 € / m²)
Prodaja
3
1
88 m²
Via Cantonale, Lugano

spalnica3
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Massagno, in einer gut bedienten Lage, nur wenige Schritte von allen wichtigen Dienstleistungen (Geschäfte, Schulen und Verkehrsmittel), bieten wir zu...

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Via Cantonale, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency

Podobni oglasi