SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 416 815 €
(11 069 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
128 m²
Via Ligaino, Lugano

spalnicaatypical
površina128 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

DESCRIZIONE COMPLETAIn Via Ligaino, a Lugano, sezione Pregassona, sorge un nuovo gioiello architettonico. Questa edificazione di 12 unità abitative, d...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Via Ligaino, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immobiliare Ascolux Sagl

Podobni oglasi