SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
490 641 €
(10 222 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
48 m²
Vicolo dei Pini, Lugano

spalnicaatypical
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

**Un'Opportunità Unica nel Cuore di Viganello: L'appartamento Perfetto per Ogni Esigenza.
Benvenuti a Viganello, nel cuore pulsante di tutto ciò che d...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Vicolo dei Pini, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ImmoSky AG - Ticino

Podobni oglasi