SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
497 429 €
(7 653 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
65 m²
Via Cantonale, Lugano

spalnicaatypical
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situato al primo piano di un edificio ben tenuto del 1976, questo appartamento di 2.5 locali a Lugano offre una superficie di 65 mq e una posizione pr...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Via Cantonale, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Properti AG

Podobni oglasi