SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
601 424 €
(10 024 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
60 m²
Via Cantonale, Lugano

spalnicaatypical
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In vendita luminoso attico di 2.5 locali, completamente arredato, situato al sesto piano di una palazzina con ascensore, nel cuore di Molino Nuovo, un...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Via Cantonale, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Properti AG

Podobni oglasi