SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 647 502 €
(6 590 € / m²)
Prodaja
6+
2+
250 m²
Via Nassa, Lugano

spalnica6+
površina250 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-We would like to inform our valued customers that priority will be given to responding to en...

Ostalo
Starost oglasa: 43 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Via Nassa, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immobiliare Tettamanti

Podobni oglasi