SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
861 347 €
(9 163 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
94 m²
Via Corte, Lugano

spalnicaatypical
površina94 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Vendesi, in bella e comoda posizione immersa nel verde, in zona tranquillissima a pochi minuti dal centro di Lugano, appartamento duplex con giardino....

Ostalo
Starost oglasa: 82 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Via Corte, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Solim Immobiliare SA

Podobni oglasi