SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 718 902 €
(8 426 € / m²)
Prodaja
3
2+
204 m²
Via Principale, Lugano

spalnica3
površina204 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

VISTA CARONA, WO DER HIMMEL DEN SEE UMARMET
In Carona, nur 15 Minuten von Lugano entfernt, wo Himmel und See aufeinandertreffen, entsteht ein Projekt,...

opremljeno
Starost oglasa: 113 dni
Posodobljeno: 60 dni

Lokacija

Via Principale, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MDA Group Real Estate

Podobni oglasi