SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 289 658 €
(17 613 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
130 m²
Via Cantonale, Lugano

spalnicaatypical
površina130 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prestigioso appartamento vista lago a Lugano, in una residenza con palestra e sauna condominiale, edificata in una posizione privilegiata. Situato al ...

Ostalo
Starost oglasa: 250 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Via Cantonale, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

House & Trade SA

Podobni oglasi