SUPA24
1 948 026 €
(9 740 € / m²)
Prodaja
5
1
200 m²
Via Cantonale, Lugano

spalnica5
površina200 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Vendesi un appartamento 5 locali , rinovato, posizione molto comoda a Cassarate, Lugano.SUP appartamento 185 m2; terrazza 30 m2;appartamento completam...

Ostalo
Starost oglasa: 261 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Via Cantonale, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Podobni oglasi