SUPA24
1 623 742 €
(11 355 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
143 m²
Via Cantonale, Lugano

spalnicaatypical
površina143 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Vendesi l'appartamento 3,5 locali con vista lago, residenza diretamento al lago.L'appartamento di 3,5 locali con vista lago. Ha una superficie di SUL ...

Ostalo
Starost oglasa: 276 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Via Cantonale, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Podobni oglasi