SUPA24
2 472 538 €
(8 615 € / m²)
Prodaja
5
1
287 m²
Via Cantonale, Lugano

spalnica5
površina287 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

5 Zimmer Attikawohnung, center Lugano; centro Lugano, vista lago5-rooms duplex penthouse for sale, with lake view in Lugano, central location near the...

Ostalo
Starost oglasa: 278 dni
Posodobljeno: 130 dni

Lokacija

Via Cantonale, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Podobni oglasi