SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
763 732 €
(7 637 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
100 m²
Via Cantonale, Lugano

spalnicaatypical
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

*** Alle Immobilien und Fotos auf www.remax.ch und www.newhome.ch ****** Tutti gli immobili e foto su www.remax.ch e su www.newhome.ch ***Willkommen ...

Ostalo
Starost oglasa: 281 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Via Cantonale, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RE/MAX Immobiliare a Lugano

Podobni oglasi