SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
806 832 €
(9 274 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
87 m²
Via Cantonale, Lugano

spalnicaatypical
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Moderno appartamento a Lugano centro, in una residenza di recente costruzione. Situato al secondo piano, l’immobile di 2.5 locali si compone di: atrio...

Ostalo
Starost oglasa: 306 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Via Cantonale, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

House & Trade SA

Podobni oglasi