SUPA24
6 213 166 €
(23 897 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
260 m²
Via Giuseppe Mazzini, Lugano

spalnicaatypical
površina260 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

LUGANO CENTROAttico vista lago,in Villa d'epocaIl palazzo storico è situato nel pieno centro della città di Lugano, a pochi passi dalle principali pia...

Ostalo
Starost oglasa: 309 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Via Giuseppe Mazzini, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Comisa SA

Podobni oglasi