SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 147 568 €
(17 584 € / m²)
Prodaja
5
2+
179 m²
Via Nassa, Lugano

spalnica5
površina179 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

andere offerte : www.immobiliaretettamanti.chWir möchten unsere geschätzten Kunden darauf hinweisen, dass wir Ihre Anfragen, die mit einer Mobiltelefo...

Ostalo
Starost oglasa: 420 dni
Posodobljeno: 64 dni

Lokacija

Via Nassa, Lugano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immobiliare Tettamanti

Podobni oglasi