SUPA24
Dnevna soba
Kuhinja; razgled, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba
1 424 233 €
(10 246 € / m²)
Prodaja
6+
1
139 m²
Poststrasse, Lindau

spalnica6+
površina139 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

EIN ATEMBERAUBENDES WOHNERLEBNISTauchen Sie ein in den ländlichen Charme der Wohnüberbauung Coll d'Or im prosperierenden Winterberg ZH. Die 83 Eigentu...

Ostalo
Starost oglasa: 160 dni
Posodobljeno: 54 dni

Lokacija

Poststrasse, Lindau
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ADT INNOVA Verkaufs AG

Podobni oglasi