SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
632 381 €
(7 353 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
86 m²
Rue de Lavetan, Leytron

spalnicaatypical
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dans une résidence contemporaine à l'architecture élégante, découvrez ce superbe appartement 2.5 pièces en vente sur plan, idéalement situé au 2ème ét...

Ostalo
Starost oglasa: 222 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rue de Lavetan, Leytron
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CERCLE IMMO SUISSE SARL

Podobni oglasi