SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
820 171 €
(7 594 € / m²)
Prodaja
6+
1
108 m²
Témeley - Luissel, Leysin

spalnica6+
površina108 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Résidence principale uniquement Étrangers autorisés. Financements spéciaux possibles selon votre situations, 10% de fonds propre ou 100% d'utilisation...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorTuš kabinaKad

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Témeley - Luissel, Leysin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence LPM Immobilier - Gérance 2000 Sàrl

Podobni oglasi