SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
972 420 €
(7 657 € / m²)
Prodaja
6+
1
127 m²
Témeley - Luissel, Leysin

spalnica6+
površina127 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

À vendre - Duplex 5.5 pièces à Leysin (VD)Magnifique appartement en duplex situé dans un chalet PPE de seulement 3 logements, au coeur de la station d...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Témeley - Luissel, Leysin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence-immo.ch

Podobni oglasi