SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
217 344 €
(6 586 € / m²)
Prodaja
1
1
33 m²
Dorfstrasse, Leukerbad

spalnica1
površina33 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

À seulement 15 minutes à pied des célèbres sources thermales et à 650 m du téléphérique de la Gemmi, ce charmant studio de 33 m² (avec balcon de 6 m²)...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Dorfstrasse, Leukerbad
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BETTERHOMES (Schweiz) AG Sierre

Podobni oglasi